Sayfalar

31 Ağustos 2012

Eskişehir Web Tasarım

Web tasarım Eskişehir dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Eskişehir'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Eskişehir web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Dünyaca tanınan ve deniz köpüğü olarak da adlandırılan lületaşının üretimi sadece Eskişehir’de yapılmaktadır. Lületaşı işlenerek el yapımı satranç takımı, pipo, biblo gibi malzemelere dönüştürülebilmektedir. Son yıllarda restore edilen şehir merkezinde alışveriş yapmak veya Porsuk Çayı’nda tekne gezintisine katılmak ayrı bir keyiftir. Park ve bahçeleri bakımından zengin olan şehirde çeşitli müzeler de bulunmaktadır. Öğrenci kenti olan Eskişehir’in gece hayatı oldukça harketlidir.

Eskişehir ilinin yüzölçümü 13.904 km²’dir ve nüfusu 706.009’dur. İl merkezinin adı da Eskişehir’dir. Sanayi bölgesi olan Eskişehir'de özellikle otomobil parçaları, savaş uçakları, inşaat materyalleri ve beyaz eşya üretimi söz konusudur. İki üniversiteye sahip olan şehirde Askeri Hava Kuvvetleri Sahası da yer almaktadır. Bölge ve civarından Avrupa’ya yerleşmiş birçok gurbetçi Eskişehir’den ama özellikle de Emirdağ ve çevresinden evler/yazlıklar satın almaktadırlar. Kentin doğal kaynak suları ile beslenen ünlü hamamları da kent merkezinde yer almaktadır. Hamamlar çevreden de yoğun ziyaretçi çekmektedir özellikle de Ankara’dan. 2007’den bu yana Eskişehir uluslararası nitelikte bir havalimanına sahiptir.