Sayfalar

1 Eylül 2012

Siirt Web Tasarım

Web tasarım Siirt dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Siirt'te web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Siirt web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

1129 Tarihli Ulu Cami en çok ilgi çeken yerlerindendir Siirt’in. Siirt battaniyesi ve bıttım sabunu bölgenin yerel ticaretini oluşturur. Bunun yanı sıra bölgede birçok halı çeşitlerini görebilir ve satın alabilirsiniz.

Siirt ili 5406 km² yüzölçümüne sahiptir, nüfusu ise 291.528’dir. İl merkezinin adı da Siirt’tir. Her ne kadar Türkiye’nin fakir şehirlerinden biri olsa da güzel çevresi, mağazaları, banka ve otelleri ile görülmeye değer kentlerden birisidir. Siirt, el yapımı battaniyesi ile ünlüdür. Şehri ziyarete gelen birçok ziyaretçiye Siirt battaniyesi hediye edilmektedir. Jirikan aşireti tarafından üretilen geleneksel kilimler ise 1996’dan bu yana halk tarafından da sahiplenilmiş ve resmi de bir boyut kazanmıştır. Bölge için önem arz eden bir diğer ürün bıttın sabunudur. Siirt’in mutfağı da zengindir. Tarihi medresesi ile Aydınlar, dini bir merkez olarak bilinmektedir, florası zengin Pervari ilçesi ise meşhur ve doğal çiçek balı ile tanınmaktdır.