Sayfalar

1 Eylül 2012

Mardin Web Tasarım

Web tasarım Mardin dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Mardin'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Mardin web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mardin ve ilçesi Midyat tarihi şehirlerdir ve bölgede çokça yer alan cami ve kiliseler yerli-yabancı birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Mardin’de son yıllarda açılan oteller ve müzeler özellikle de Deyrülzeferan Manastırı her yıl binlerce ziyaretçiye kapılarını açmaktadır. Mardin, gece yanan ışıklarla beraber apayrı bir güzelliğe bürünmektedir. Bölgede fosfat üretimin yapıldığı önemli bir de maden alanı bulunmaktadır.

Mardin ili 8891 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 745.778’tir. İl merkezi de Mardin’dir. Mardin şehri bir volkanın kayalıkları üzerine kurulmuş bir şehirdir. Kendine has şehir mimarisi ile ünlü olan Mardin il merkezinde yaklaşık 65.000 kişi yaşamaktadır. Hamdan tarafından inşa edilen kale 976 tarihine aittir. Günümüzde halen aktif olan birçok Süryani-Ortodoks Manastırı ve Kilisesi vaktinde eski Asur ve Babil tapınakları üzerine inşa edilmişlerdir. Mardin’e yakınlarındaki Deyrul Zafaran Manastırı günümüzden 4000 yıl öncesine tarihlenmektedir.