Sayfalar

1 Eylül 2012

Sakarya Web Tasarım

Web tasarım Sakarya dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Sakarya'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Sakarya web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya ekonomisini daha çok tütün, ipek üreticiliği ve keten üretimi ile ev tekstili fabrikaları oluşturmaktadır. Otomobil tedariki ve sanayi de bölgede ekonomiye katkı sağlamaktadır.

Sakarya ili 4895 km² yüzölçümüne sahip olup 756.168 nüfusa sahiptir. İl merkezi Adapazarı’dır ve burada büyük bir otomobil fabrikası yer almaktdır. Bunun yanısıra önemli ekonomik kalemler, ipek ve dokuma sanayi, tütün ihracatı, ceviz, hindistan cevizi ve İstanbul için üretilen sebzedir. Şehir Sakarya ilinin batısında ve Sapanca nehrinin birkaç kilometre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Tarihi açıdan ise şehir, İstanbul’dan başlayan ve doğuya doğru giden eski askeri güzergah üzerinde yer almaktaydı. 19. Yy. sonu itibariyle şehrin Anadolu tren yoluna bağlantısı bulunmaktadır.