Sayfalar

15 Ocak 2012

Düzce Seo

Seo ekibimiz Düzce seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Düzce dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Düzce seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Düzce doğal güzelliklere sahip ve farklı kültürleri barındıran bir ilimizdir. Melen Çayı son yıllarda rafting sporunun yapıldığı nehirlerimizden bir tanesidir. Bölgede alabalık yetiştiriciliği önemli bir yere sahiptir. En önemli sanayi girdileri arasında silah ve silahçılık malzemeleri sayılmaktadır.

Düzce ilinin yüzölçümü 1065 km² olup nüfusu 313.152 kişidir. İl merkezinin adı da Düzce’dir. Ülkenin en genç ili olan Düzce, 1999 senesinde o seneye kadar ilçe olduğu Bolu’dan ayrılmıştır. Bolu yakınında Abant, Kartalkaya, Yedigöller, Gölcük ve Akçakoca gibi yazlık ve kışlık turistik çekim merkezleri ve atraksiyon bölgeleri yer almaktadır. Her ne kadar yazları sıcak kışları ise soğuk olsa da, iklimi Karadeniz iklimi ve Batı Anadolu’da görülen iklim özellikleri arasında gidip gelmektedir. Düzce’de yetiştirilen en önemli tarımsal bitkiler tütün, mısır, arpa, buğday, yulaf, nohut ve çeşitli meyvelerdir. Düzce coğrafi konumu sebebiyle birçok doğasever ve maceraperestin ilgisini çekmektedir. Düzce çok zengin orman ve bitki örtüsüne sahiptir, platoları, şelaleleri, uzun kıyı şeridi, sahilleri, mağaraları, Büyük Melen Çayı üzerinde rafting, su sporları, Hasanlar Barajında balıkçılık, Efteni Gölü’nün 150 kuş çeşidi ve yıl boyunca karla kaplı olan Karduz Platosu ile çok çeşitli imkanlara sahip bir bölge konumundadır.