Sayfalar

30 Ağustos 2012

Aydın Web Tasarım

Web tasarım Aydın dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Aydın'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Aydın web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Aydın sebzecilik ve meyveclik alanlarında bir üne sahiptir. Özellikle Aydın inciri çok meşhurdur ve buradan tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Spa merkezleri ve büyük oteller de Aydın için önemli bir yere sahiptir. Bölge birçok dönemden kalma tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl yüzlerce kruvaziyer gemiyi bölgeye çeken limanıyla ve binlerce oteliyle tatil cenneti Kuşadası da bu il sınırları içerisinde yer almaktadır.

Aydın ili 7.922 km² yüzölçümüne sahip olup 950.757’lik nüfusu sahiptir. İl merkezinin adı da Aydın’dır ve nüfusu 168.216 ‘dır. Aydın Ege Denizi'ne 80 km. uzaklıkta yer almakta olup son derece verimli Menderes Ova'sında yer almaktadır. Aydın her zaman önemli bir şehir olmuştur. Verimli arazileri sebebiyle şehir özellikle tarımsal faaliyetlere odaklanmıştır. Roma döneminde Aydın, Efes ve Anadolu arasında yer alan bir ticari şehir idi. Türk akımlarından sonra Aydınoğulları tarafından yönetilen şehir, önemli Türk kökenli şehirlerinden biri olmuştur. Bu dönemde Aydın, ticari faaliyetlerinden ve zenginliklerinden dolayı altın zamanını yaşamıştır.