Sayfalar

1 Eylül 2012

Tokat Web Tasarım

Web tasarım Tokat dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Tokat'ta web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Tokat web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tarihi Tokat Gök Medrese Müzesi şehirde mutlaka görülmesi gereken eserlerdendir. Modernleştirilmekte olan şehirde modern mimari söz konusu olmaktadır. Yerel ekonomi daha çok tarımsal faaliyetlerden ve hayvancılıktan oluşmaktadır.

Tokat ili 9912 km² büyüklüğe sahip olup nüfusu 828.027'dir. İl merkezinin adı da Tokat'tır. 28 Kuleden oluşan ve tepeden şehre bakan Osmanlı Kalesi Tokat’ta görülmeye değer en önemli eserdir. 12. Yy.’a tarihlenen Garipler Camii ve 16.yy’a tarihlenen Ali Paşa Camii kayda değer ve gezilebilecek diğer önemli eserlerdir. Bir diğer mimari eser 1270 yılına tarihlenen Gök Medrese’dir (Pervane Bey Darüşşifası). Medrese olarak kurulmuş olan bu yapı şimdi ise Arkeoloji Müzesi olarak görev yapmaktadır ve bölgeden sağlanan arkeolojik buluntular bu müzede sergilenmektedir. Tokat bir üniversiteye sahiptir. 1992 Senesinde açılan Gazi Osman Paşa Üniversitesi, adını bölge kahramını olan Gazi Osman Paşa’dan almıştır.