Sayfalar

1 Eylül 2012

Osmaniye Web Tasarım

Web tasarım Osmaniye dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Osmaniye'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Osmaniye web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Osmaniye, pamuk üretim alanları ve fıstık üretimi ile bilinen bölgelerimizdendir. Sanayiye son yıllarda yatırım yapılmakla birlikte bu daha çok tarımsal faaliyetleri kapsamaktadır. Osmaniye’de bulunan Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesini gezmeden ayrılmayınız.

Osmaniye ili 3189 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 451.988’dir. İl merkezinin adı da Osmaniye’dir. Bölgenin tipik lezzetlerine sahip olan Osmaniye mutfağında elbette ki kebap, şalgam ve baklava bulunmaktadır. Yerel spesyallerden birisi de simittir. Yazları çok sıcak ve bunaltıcı geçen Osmaniye’de halk, yaz aylarını daha kolay geçirmek için serin bölgelere akın eder örneğin Akdeniz kıyılarına, yada Nur Dağları’nın yaylarına çıkarlar. Zorkun köyü yaz aylarında popüler olan bir kaçış yeridir bir bakıma sığınak özelliğine sahiptir. Osmaniye askeri öneme sahiptir çünkü burada askeri bir üs bulunmaktadır. Oldukça muhafazakar olan Osmaniye'nin zengin ve verimli tarımsal arazileri Ceyhan nehri ile sulanmakta ve beslenmektedir. Özellikle fıstık ağaçları meşhurdur. Ormanlık bölgelerin de yer aldığı ilde, doğal güzellikler çok çekicidir. 1996’da il yapılan Osmaniye, özellikle altyapı yatırımları için kaynak almaktadır. Yapılan çevre yolu ve yüksek apartmanları ve siteleri ile gün geçtikçe Osmaniye bir şehir görünümüne kavuşmaktadır.