Sayfalar

1 Eylül 2012

Samsun Web Tasarım

Web tasarım Samsun dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Samsun'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Samsun web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Samsun, hinterlandının ihracatını sağlayan bölge konumundadır. Samsun, çevre ülkelere de deniz taşımacılığı imkanı veren gelişmiş bir limana sahiptir. Samsun’da daha çok ülke içine hitap eden medikal ürünler ve araç yan parçaları gibi ürünler üreten bir de küçük sanayi bölgesi bulunmaktadır.

Samsun ilinin yüzölçümü 9474 km² olup nüfusu 1.209.137’dir. Samsun Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biridir ve Karadeniz'e kıyısı olan en büyük şehirdir, bölgenin de sanayi ve ticari merkezidir. Samsun ili Karadeniz'e paralel şekilde uzanan dağlık bölgede yer alır ve bölge genel olarak da dağlıktır. Kızılırmak ve Yeşilırmak nehirlerinin ağızlarında ve çevrelerinde ise alçak ovalar yer alır. İl, bir ihracat limanına sahiptir ve ülkenin en önemli tütün tedarikçilerinden birisidir. Samsun ılıman deniz iklimine sahiptir, kışları serin yazları sıcak ve nemli, yağış ise tüm yıl boyunca görülmektedir.