Sayfalar

15 Ocak 2012

İstanbul Seo

Seo ekibimiz İstanbul seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo istanbul dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. İstanbul seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul 2 kıta üzerinde yer alan dünyadaki tek şehirdir. Ortaköy'de bir terasta oturabilir, tarihi restoranların birinde harika lezzetler tadabilir, tekne gezisi ile eşsiz Boğaz’ın tadını çıkarabilir, tarihi kısımlarında cami veya müze gezebilir, eğlence mekanlarında sabahı edebilir, her tarafında bulunan onlarca alışveriş merkezinden birinde alışverişe dalabilirsiniz. İstanbul otelleri, turizme olduğu kadar kongre organizasyonlarına da evsahiplği yapmaktadır.

13 Milyonu kayıtlı yaklaşık 6 milyonu da kayıtsız vatandaşı ile Istanbul Türkiye’nin aynı zamanda da Avrupa’nın en büyük şehridir. Çok önemli stratejik bir konuma sahip olan ve ülkenin batısında yer alan İstanbul'un bir kısmı Avrupa kıtasında bir kısmı ise Asya kıtasında yer almaktadır. İstanbul’u ortasından ikiye ayıran ve üzerindeki iki köprü ile iki yakayı birbirine bağlayan Boğaziçi, bir taraftan Karadeniz’e bir taraftan da Marmara Denizi’ne akmaktadır. İstanbul kozmopolitik bir yapıya sahiptir ve yüzyıllardır farklı etnik gruplar ve farklı dinlere mensup insanlar burada bir arada yaşamışlardır. Halihazırda çok az “gerçek İstanbullu’nun” bulunduğu şehir ülkenin her yerinden göç almıştır ve almaya devam etmektedir. Türkiye ekonomisinin kalbi İstanbul’da atmaktadır.