Sayfalar

31 Ağustos 2012

Giresun Web Tasarım

Web tasarım Giresun dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Giresun'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Giresun web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Giresun, fındık üretiminde dünyada birinci sırada yer almasıyla tanınan bir ilimizdir. Fındık gibi kirazın da dünyaya buradan yayıldığı bilinir. Bölge doğal güzellikleri kadar yemyeşil parkları ve piknik alanları gibi rekreasyon alanlarıyla da zengin bir bölgedir. Bölgede yürüyüş imkanları da bulunmaktadır. Giresun’da hamsili pilav yöresel lezzetlerdendir.

Giresun ilinin yüzölçümü 7151 km² olup nüfusu 523.819’dur. İl merkezinin adı da Giresun’dur ve Karadeniz Bölgesi’nin batısında yer alan Giresun’un Karadeniz'e kıyısı bulunmaktadır. Karadeniz’de adası olan tek şehir Giresun’dur bu adanın adı da Giresun adasıdır. Adını Kerasus’tan alan Giresun, eski zamanlarda vişne demekti ki bölgede vişne yetiştiriciliği var idi. Bir başka söylenişe göre ise şehre adını veren Kerestan'dır bu da boynuz anlamına geliyordu ve Giresun bir yarımada (boynuz şeklinde) üzerinde yer almaktaydı. Giresun şehri dünya çapında fındık üretimi ile ünlüdür. Karadeniz bölgesinde yılda yaklaşık 500.000 ton fındık üretimi gerçekleştirmekte olup dünyadaki fındık üretiminin %70’i bu bölgeden sağlanmaktadır.