Sayfalar

1 Eylül 2012

Tunceli Web Tasarım

Web tasarım Tunceli dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Tunceli'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Tunceli web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Munzur Vadisi Milli Parkı bölge için önemli bir yere sahiptir. Yıl süresince Tunceli ‘de bal, dut ve doğa festivalleri ve Keban Baraj Gölü çevresinde çeşitli etkinlik ve geziler düzenlenir. Bölge engebeli arazisi sebebiyle tarımsal üretime çok elverişli değildir. Yerel halk daha çok hayvancıktan geçimini sağlamaktadır. Yerel birkaç lokantada lezzetli yemek yiyebilirsiniz.

Tunceli ilinin yüzölçümü 7.774 nüfusu ise 84.022’dir. İl merkezinin adı da Tunceli’dir. Türkiye’nin ilk milli parklarından olan Tunceli Milli Parkı bu il sınırları içerisinde yer alır. Ormanlık ve dağlık bölge pek geçit vermemektedir. Tunceli’nin yazları kuru ve sıcak, kışları ise soğuk ve yoğun kar yağışlıdır. Bahar aylarında yağış miktarı yüksektir. Ovacık ve Pülümür gibi kuzey bölgelerde yazları daha serin geçer ve kışları daha da serttir. Ovacık'ta kayak sezonu 5 ay boyunca devam etmektedir. Tunceli ilinin yıllık yağış miktarı 550 ile 1080 mm arasında değişmektedir. Bölge yüksek dağlarla kaplıdır ve Munzur Dağlarının yanında diğer bölge dağları da Tunceli Munzur nehri de yerel halk için kutsaldır. Bölge çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır ve orta çağdan kalma Pertek Kalesi halen iyi durumdadır.