Sayfalar

31 Ağustos 2012

Hatay Web Tasarım

Web tasarım Hatay dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Hatay'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Hatay web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

İskenderun Demir çelik üretimi ile tanınan Hatay bölge ve çevresi için büyük önem taşıyan ticari bir limana sahiptir. Künefe ve humus bölgenin yerel lezzetlerindendir, şehirdeki birçok restoranda bu lezzetler müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Kaleleri bakımından zengin olan Hatay’ın içinden Asi Nehri akmaktadır. Çarşıları, Mozaiktekne gezisi ve Saint Pierre Kilisesi görülmesi gereken yerlerindendir.

Hatay ili Türkiye’nin en güneyinde yer almakta olup yüzölçümü 5545 km², nüfusu ise 1.253.726’dır. İl merkezinin adı ise Antakya’dır. Hellenistik çağda ticari büyüklüğü ve kültürel zenginliği çok yüksek olan Antakya’dan günümüze fazla birşey ne yazık ki o zaman ile karşılaştırdığımızda ulaşamamıştır. Günümüzdeki şehrin yüzölçümü Hellenistik ve Roma zamanındaki şehir ile karşılaştırıldığında 10 kat daha küçüktür. Habib Neccar Dağı eteklerine kurulan şehir liman ve tren yolu ile halen bir garnizon şehridir. Günümüzde Antakya incir ve zeytin ihraç etmektedir. Aynı zamanda yapraklarını ipek böceklerinin yediği dut ağaçları da bölgede önemli bir yer kaplamaktadır. Subtropikal iklimi ile Antakya bir turizm cenneti konumunda olup aynı zamanda bir de Arkeoloji Müzesi’ne sahiptir.