Sayfalar

15 Ocak 2012

Malatya Seo

Seo ekibimiz Malatya seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Malatya dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Malatya seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Malatya ülkemizde ve dünyada yaş kayısı kadar kuru kayısı üretimi ile tanınmaktadır. Şehirde birçok dükkanda kayısı ve kayısından üretilmiş ürünler satılmaktadır. Son yıllarda kayısının döneri de yapılmıştır. Önemli bir kavşakta bulunan Malatya'nın Otobüs Terminali her yıl onbinlerce yolcu ağırlamaktadır.

Malatya ili 12.313 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 722.065’tır. İl merkezinin adı da Malatya’dır. Şehir, dağlık bir bölgede yer almaktadır ve Toros Dağları’na dayanır. Malatya çevresindeki bölge, Fırat nehrinin yan kolları ile beslenen verimli arazilerde yetişen kayısı ağaçları yani kayısı bahçeleri ile ünlüdür. Malatya kayısısı genellikle aile çiftliklerde güneş altında kurutularak dünyanın dört bir yanına ihraç edilir. Malatya, endüstriyel büyümesi sebebiyle çevre bölgelerden hem ticari hem sosyal göç almaktadır. Malatya bir havalimanına sahiptir ve Samsun Halep tren hattı üzerinde yer alır.