Sayfalar

1 Eylül 2012

Karaman Web Tasarım

Web tasarım Karaman dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Karaman'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Karaman web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Genel olarak hava sıcaklığı çok yüksek olan Karaman, özellikle tarımsal faaliyetleri ve hayvancılığı ile ön plandadır. Bunun tanısıra madencilik ve ormancılık da bölgenin diğer ekonomik faaliyetlerindendir. Bölge halkına hitap eden çeşitli yerel televizyon istasyonlarına sahip olan Karaman’da, şehrin müzesi de mutlaka görülmesi gereken mekanlar arasındadır.

Karaman ili 9163 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 226.049 ‘tır. İl merkezinin adı da Karaman’dır. Tarihte bilinen adı Laranda’dır. Şehir M.Ö. 322’de Perdikkas tarafından yıkılmıştır ve sonrasında Isauralı korsanlara ev sahipliği yapmıştır. Karaman Kalesi ve şehir surları, iki cami ve medrese gibi tarihi eserlere sahiptir. Şehrin güneyinde Toros Dağları yer alır.