Sayfalar

1 Eylül 2012

Konya Web Tasarım

Web tasarım Konya dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Konya'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Konya web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hz. Mevlana’nın tarihini anlatan Mevlana Müzesi yanında Konya, halıcılık ve kilimcilik ile de bilinen bir bölgemizdir. Tarımcılık faaliyetlerinin önemli bir yer kapladığı bölgede sanayi da gün geçtikçe önemini artırmaktadır. Konya’da bölge halkının rağbet gösterdiği çok çeşitli piknik alanları ve rekreasyon alanları mevcuttur. Yöresel tatlar arasında etli ekmek ve Mevlana şekeri yer alır.

Konya ili 38.157 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 1.959.082’tir. İl merkezi de Konya’dır ve 1.003.373 nüfusa sahiptir. Konya özellikle semazenleri ile ünlüdür. Mevlana Müzesi, Hz. Mevlana ve onun yolundan devam eden dervişlere ithaf edilmiştir. Osmanlı İmparatorluğu zamanında da burada sema gösterileri yapılmıştır. Dergah olarak kullanılmış olan bu müze binası adını, İslam Dünyasında tasavvuf ve şair olan mevlevi yolunun da öncüsü olan Mevlana ünvanlı Muhammed Cellaledin Rumi’den almıştır. Mevlana’nın türbesi de burada bulunmaktadır. Bunların dışında Konya bir universite şehridir ve şehirde olduğu kadar bölgede de birkaç önemli cami bulunmaktadır.