Sayfalar

1 Eylül 2012

Kocaeli Web Tasarım

Web tasarım Kocaeli dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Kocaeli'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Kocaeli web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Türk Donanmasına da ev sahipliği yapan Kocaeli, körfezi ile doğal bir limana sahiptir. Filo personelinin bölge ekonomisine katkısı yadsınmayacak düzeydedir. Sanayi yanında tersaneciliğin de önemli bir yer aldığı bölgede kış turizmi (Kartepe) ve günlük gezilerin yapılabildiği çevrelerde daha çok yerel turizmcilik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli ili 3635 km² büyüklüğünde olup nüfusu 1.206.085’tir. İl merkezi İzmit’tir ve nüfusu bakımından en büyük ilçesi Gebze’dir. Kocaeli Türkiye’nin en fazla sanayileşen illerden bir tanesidir. Kimyasal sanayi özellikle çok gelişmiştir ve birkaç adet de otomobil fabrikası kurulmuştur. Bunların dışında Türkiye'nin tek petrol rafinerisi burada yer almaktadır. İzmit önemli bir sanayi kentidir. Ayrıca bölgede turizm faaliyetleri de sözkonusudur. Şehrin İstanbul ve Ankara arasında yer alması ve limanı sayesinde mal nakliyesi açısından stratejik olarak önemli bir konuma sahiptir. İl sınırları içerinde İzmir Körfezi Köprüsü inşa edilecektedir ki bu köprü 1886 metre ile dünyanın en geniş ikinci açıklığına sahip olacaktır. 4 Km uzunluğu ile köprü İstanbul’u Türkiye’nin güneybatısı ile birleştirecektir. Eski zamanlarda şehrin adı Astacus veya Olbia idi ve bir yıkım sonrasında şehir M.Ö. 264’te Nicomedia adını alarak yeniden yapılandırılmış, Doğu Roma İmparatorluğu’na da başkentlik yapmıştı.