Sayfalar

15 Ocak 2012

İzmir Seo

Seo ekibimiz İzmir seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo izmir dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. İzmir seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İzmir'in farklı kültürlerden etkilenmiş mutfağı çok zengindir ve zeytinyağlılar ön plandadır. Şehirde balık restoranları ayrı bir öneme sahiptir. Zeytin ve zeytinyağının bölgedeki kalitesi ve kullanım oranı çok yüksektir. İzmir tarihi binlerce yıl öncesine dayanır, bundan dolayı da tarihi mekanlara ve müzelere sahiptir. Alsancak limanı ticaretin yanısıra kruvaziyer turizmine de hizmet etmektedir. İzmir bir üniversite kentidir.

İzmir Türkiye’nin batısında yer almaktadır. İzmir il merkezinin de adıdır ve nüfusu yaklaşık 2.522.000 ‘dır. Birinci Dünya Savaşı’ı zamanındaki yıkımlar, 1922 Eylül’ündeki büyük yangın ve 1928’deki ağır hasarlı depremlerden dolayı İzmir’in tarihi kentinden günümüze maalesef çok fazla birşey gelememiştir. İzmir Limanı aracılığyla yapılan ticaret İzmir için hayati önem taşımaktadır. İzmir ekonomisinin % 30,5’ini sanayi, % 22,9’unu ticaret buna bağlı hizmetler, % 13,5’ini nakliye ve ileşim hizmetleri, % 7,8 ini ise tarım oluşturmaktadır. İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmir ihracat sıralamasında 3. sırada yer alan ilimizdir, ithalat sıralamasında ise 5. sırada yer alır. Bölge ihracatının %85-90'luk kısmı yıllık yaklaşık 1 milyon konteyner adedi ile Alsancak'taki limanı araclılığıyla yapılmaktadır.