Sayfalar

30 Ağustos 2012

Çanakkale Web Tasarım

Web tasarım Çanakkale dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Çanakkale'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Çanakkale web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çanakkale ve çevrsinde üzüm ve şarap üretimi yanı sıra zeytin ve zeytinyağı da üretilmektedir. 1. Dünya Savaşı’nda büyük rol oynamış olan Çanakkale, modern bir şehrimiz olup birçok tarihi ve turistik mekanı, cafe ve barları bünyesinde barındırır ve restoranları ile de sahil şeridine ayrı bir hava katmaktadır. Peynir helvası yöreye has ayrı bir lezzettir.

Çanakkale ili 9887 km² büyüklüğünde olup nüfusu 464.975’tir. İl merkezinin adı da Çanakkale’dir. Çanakkale ili ülkenin en doğusunda yer almakta olup Çanakkale Boğazı'nın karşısında Trakya'da yer alan Gelibolu Yarımadası’nı da kapsamaktadır. Aynı zamanda Gökçeada ve Bozcaada adaları da il sınırları içerisinde yer alırlar. Geçen yüzyıllar boyunca Çanakkale birçok milletten insana ev sahipliği yapmıştır bunu şehirdeki binalardan olduğu kadar yaşam tarzından da görmekteyiz. Günümüzde Çanakkale Türkiye’nin en modern şehirlerinden bir tanesidir. Geniş kaldırımları, düzenli yolları ve meydanları, modern binalarıyla başka şehirlere örnek teşkil etmektedir. Şehirde farklı etnik kimlikler mevcuttur ve bunlar yüzyıllar boyunca şehirde beraberce özgürlük içinde yaşayagelmişlerdir. Etnik farklılıkları diyalektlerden ve giyim kuşam tarzından da görmekteyiz. Bölge mutfağı özellikle kazları, şarapları, zeytinleri, balıkçılık ve değişik başka tatlarıyla ünlenmiştir. Truva antik şehri de il sınırları içerisinde yer almaktadır.