Sayfalar

15 Ocak 2012

Afyonkarahisar Seo

Seo ekibimiz Afyonkarahisar seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Afyonkarahisar dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Afyonkarahisar web tasarım, seo ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Mermer ve gıda sanayi Afyon’u ulusal olduğu kadar uluslararası alanda da tanıtmıştır. Sucuğu ile meşhur Afyon, şehir etrafında yol kenarı restoranlarındaki sucuğunun lezzetine varabilirsiniz. Buradan geçen yolcuların çok büyük bir kısmı mutlaka bu restoranlardan birinde mola verip sucuk yemektedirler. Şehir içinde birçok kahvehane ve çay bahçesi bulunur.

Afyonkarahisar yada diğer adıyla Afyon 14.532 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 828.416’dır. Mermer ve gıda endüstrisi Afyon’u uluslararası tanınmışlığa ulaştırmıştır. Bölgede 350’den fazla mermer fabrikası bulunmaktadır. Mermerin kalitesinin yüksekliği ve yataklarının zenginliği bölgedeki mermer sektörünü dünya sıralamasına sokmuştur.