Sayfalar

15 Ocak 2012

Bilecik Seo

Seo ekibimiz Bilecik seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Bilecik dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Bilecik seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bilecik şehir merkezi, restore edilmiş ve görülmeye değer birçok tarihi konağa sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk adımları beylik olarak 1299 senesinde burada atılmıştır. Osman Gazi ve Orhan Gazi Camileri gezilecek tarihi değerleri arasında yer alır. Tarihi çarşıda el emeği göz nuru hediyelik eşyalar üretilip satılmaktadır. Söğüt ilçesinde Osmanlı tarihinin önemli kişilerine ait dev büstler bulunur.

Bilecik ilinin yüzölçümü 4.181 km² olup nüfusu 194.326’dır. İl merkezinin adı da Bilecik olup görülecek yerler arasında 1326’da 120 yaşında Bilecik’te vefat eden Şeyh Edebali Türbesi yer almaktadır.