Sayfalar

15 Ocak 2012

Bursa Seo

Seo ekibimiz Bursa seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Bursa dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Bursa seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İskender kebabıyla tanınan yeşil Bursa’da bu lezzeti çeşitli restoranlarda yeme imkanınız bulunur. Bunun yanısıra kestane şekeri ve İnegöl köfte de Bursa’ya has lezzetlerdendir. Tekstil sanayi, mobilya ve otomobil sanayi çok önemli bir ihracat kalemi durumundadır. Parklar bakımından zengin olan Bursa, Uludağ Kayak Merkezi ile de tanınmaktadır. Bursa yıllarca Osmanlı'ya başkenlik yapmıştır ve bu anlamda da camileri, medreseleri, hanları ile gezilmesi görülmesi gereken tarihi bir kentimizdir.

İlin yüzölçümü 11.087 km²’dir ve nüfusu 2.125.140 ‘tır. Bursa ili ülkenin batısında yer alır ve Marmara Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır. İl merkezinin adı da Bursa’dır. Bursa bir universite şehridir ve Uludağ Universitesi bu şehirde bulunmaktadır. Bunun yanında Bursa büyük bir sanayi şehridir, en önemli faaliyet alanları ise otomobil ve tekstil sanayidir. Bursa, ülkenin en büyük tekstil tedarikçisidir ve bölgede giyim oldukça ucuzdur. Bursa’ya 40 km. uzaklıkta yer alan Uludağ Kayak Merkezi özellikle kayak sporu için çok uygun dağlara sahiptir. Kayak sezonu Kasım’dan Mart ayı sonuna kadar sürer ve Uludağ (Olympos) zirvesinde her zaman kar vardır. Bursa aynı zamanda kestane şekeri ve el boyaması seramikleriyle ünlüdür.