Sayfalar

30 Ağustos 2012

Batman Web Tasarım

Web tasarım Batman dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Batman'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Batman web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Batman’ın en önemli sanayi girdisi elbette ki petrol kuyularıdır. Petrolcülük dışında önemli bir gelir kaynağı da bakır madenidir. Turizm açısından ise Batman, Hasankeyf gibi önemli bir tarihi turistik bölgeye sahiptir. Batman'a özgü yemekler kavurma gibi etli yemeklerdir.

Batman ili 4694 km² yüzölçümüne sahiptir ve il merkezinin adı da Batman’dır. 1950’li Yıllara kadar köy olan Batman, 1990’lı yıllarda il olmuş, Siirt ve Mardin illerinin bazı yerleşim merkezleri Batman iline dahil edilmiştir. Petrol üreticileri bölgede petrolü keşfedince ekonomik anlamda gelişmeler sağlanmış ve bölge nüfusu gün geçtikçe artmıştır. Petrol Rafinerisi 1955 yılında kurulmuş olup bölgede petrol çıkarma ve işleme tesisleri bulunmaktadır. Batman’dan İskendurun’a kadar giden 494 km. uzunluğunda petrol boru hattı bulunmaktadır. Birçok işçi ve çalışan bu süreçte ayrıca da devlet memuru şehre göç etmiştir. Günümüzde ise Batman halkı işsizlik ile mücadele etmektedir, bölgede işsizlik oranı oldukça yüksektir. Son dönemde Batman’ın turistik bir çekim merkezi olabilmesi adına çalışmalar başlamıştır. Arkelojik açıdan da şehir enteresandır. Bölgede 100’den fazla arkelojik sit alanı tespit edilmiştir.