Sayfalar

15 Ocak 2012

Eskişehir Seo

Seo ekibimiz Eskişehir seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Eskişehir dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Eskişehir seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dünyaca tanınan ve deniz köpüğü olarak da adlandırılan lületaşının üretimi sadece Eskişehir’de yapılmaktadır. Lületaşı işlenerek el yapımı satranç takımı, pipo, biblo gibi malzemelere dönüştürülebilmektedir. Son yıllarda restore edilen şehir merkezinde alışveriş yapmak veya Porsuk Çayı’nda tekne gezintisine katılmak ayrı bir keyiftir. Park ve bahçeleri bakımından zengin olan şehirde çeşitli müzeler de bulunmaktadır. Öğrenci kenti olan Eskişehir’in gece hayatı oldukça harketlidir.

Eskişehir ilinin yüzölçümü 13.904 km²’dir ve nüfusu 706.009’dur. İl merkezinin adı da Eskişehir’dir. Sanayi bölgesi olan Eskişehir'de özellikle otomobil parçaları, savaş uçakları, inşaat materyalleri ve beyaz eşya üretimi söz konusudur. İki üniversiteye sahip olan şehirde Askeri Hava Kuvvetleri Sahası da yer almaktadır. Bölge ve civarından Avrupa’ya yerleşmiş birçok gurbetçi Eskişehir’den ama özellikle de Emirdağ ve çevresinden evler/yazlıklar satın almaktadırlar. Kentin doğal kaynak suları ile beslenen ünlü hamamları da kent merkezinde yer almaktadır. Hamamlar çevreden de yoğun ziyaretçi çekmektedir özellikle de Ankara’dan. 2007’den bu yana Eskişehir uluslararası nitelikte bir havalimanına sahiptir.