Sayfalar

31 Ağustos 2012

Hakkari Web Tasarım

Web tasarım Hakkari dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Hakkari'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Hakkari web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkâri, ülkenin güneydoğusunda yer alır ve bölgede fazla bir ekonomik faaliyet bulunmamaktadır. En büyük payı İran ve Irak ile yapılan büyükbaş hayvan ticareti oluşturmaktadır. Doğunun eşsiz lezzetlerini Hakkari’de bulunan birçok restoranda tadabilirsiniz. Hakkari ili 7121 km² büyüklüğünde olup nüfusu 246.469 ‘dır. İl merkezinin adı da Hakkari’dir. Kent adını “çiftçiler” anlamına gelen akkareden almıştır.