Sayfalar

1 Eylül 2012

Mersin Web Tasarım

Web tasarım Mersin dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Mersin'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Mersin web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Lüks ve modern yat limanı yanında Mersin’in bölgeye büyük katkı sağlayan çok büyük bir de kargo limanı bulunmaktadır. Yazları çok sıcak geçen Mersin’de bölge halkı daha çok sahil şeridinde toplanan restoran, çay bahçesi ve kafelerde vakit geçirmektedir. Anamur muzu ihracata konu olmaktadır.

Mersin ili 15.737 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 1.651.400’tür. İl merkezinin adı da Mersin’dir. 2002 Yılına kadar ilin adı İçel idi. M.Ö. 7.yy’da kurulan Mersin'in çevresindeki buluntular Hititler dönemine kadar gitmektedir. Limanıyla bölge ekonomisine büyük katkı yapan şehrin en yüksek binası 177 metre yüksekliği ile Metrim Kule’dir ve aynı zamanda Türkiye’nin de en yüksek binalarından birisidir. Yapımı 1987 yılında tamamlanan bina 52 kattır. Mersin’de aynı zamanda 9 km. uzunluğu ile heykellerin sergilendiği bir gezi yolu ve alanı mevcuttur.