Sayfalar

15 Ocak 2012

Van Seo

Seo ekibimiz Van seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Van dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Van seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Van özellikle, koruma altında olan Van Kedisi ile , kebap restoranları ve Van Kahvaltısı ile tanınan ilimizdir. Van Havalimanı’nın bölge ekonomisine katkısı yadsınamaz ve birçok havayolu şirketi Van’a iç hat olarak uçmaktadır. Van Gölü’nde yetişen kefal mevsimine göre göl kenarındaki restoranlarında tadabileceğiniz eşsiz bir lezzetidir. Van Müzesi ve tarihi kilisesi ile Ahtamar Adası yerli yabancı turist çeken yerlerindendir.

Van ili 19.069 km² büyüklüğünde olup nüfusu 979.671’dir. Van ili Türkiye’nin doğusunda yer alır ve il merkezinin adı da Van’dır ve Van Gölü'nün doğu kıyısında yer alır. Doğal güzellikleri sebebiyle Van çoğu zaman Doğu'nun incisi olarak adlandırılmaktadır. Van’ın tarihi coğrafyasını ele alan bir yabancı yazara göre şöyle denilmiştir; “Bu dünyada Van, diğerinde cennet”. Türkler arasında bu deyiş “Bu dünya için Van, diğeri için inanç” denilmektedir. Yemek kültürüne geldiğimizde bazı bölgeler kebabı ile meşhurken, Van “Van kahvaltısı” ile ün salmıştır. Van kedisi, beyaz kürkü, farklı renkteki gözleri ve suya düşkünlüğü ile bölgeye has bir kedi türüdür.