Sayfalar

31 Ağustos 2012

İstanbul Web Tasarım

Web tasarım İstanbul dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

İstanbul'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya İstanbul web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul 2 kıta üzerinde yer alan dünyadaki tek şehirdir. Ortaköy'de bir terasta oturabilir, tarihi restoranların birinde harika lezzetler tadabilir, tekne gezisi ile eşsiz Boğaz’ın tadını çıkarabilir, tarihi kısımlarında cami veya müze gezebilir, eğlence mekanlarında sabahı edebilir, her tarafında bulunan onlarca alışveriş merkezinden birinde alışverişe dalabilirsiniz. İstanbul otelleri, turizme olduğu kadar kongre organizasyonlarına da evsahiplği yapmaktadır.

13 Milyonu kayıtlı yaklaşık 6 milyonu da kayıtsız vatandaşı ile Istanbul Türkiye’nin aynı zamanda da Avrupa’nın en büyük şehridir. Çok önemli stratejik bir konuma sahip olan ve ülkenin batısında yer alan İstanbul'un bir kısmı Avrupa kıtasında bir kısmı ise Asya kıtasında yer almaktadır. İstanbul’u ortasından ikiye ayıran ve üzerindeki iki köprü ile iki yakayı birbirine bağlayan Boğaziçi, bir taraftan Karadeniz’e bir taraftan da Marmara Denizi’ne akmaktadır. İstanbul kozmopolitik bir yapıya sahiptir ve yüzyıllardır farklı etnik gruplar ve farklı dinlere mensup insanlar burada bir arada yaşamışlardır. Halihazırda çok az “gerçek İstanbullu’nun” bulunduğu şehir ülkenin her yerinden göç almıştır ve almaya devam etmektedir. Türkiye ekonomisinin kalbi İstanbul’da atmaktadır.