Sayfalar

31 Ağustos 2012

Gümüşhane Web Tasarım

Web tasarım Gümüşhane dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Gümüşhane'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Gümüşhane web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane turizmden pay kapmak için yoğun bir çaba içerisindedir. Bu sebeple kamp alanları yapılmış ve dağlarında kayak alanları oluşturulmuştur. Eski zamanlardan beri bölge, gümüşçülük ve gümüşün işlenmesi ile bilinmektedir.

Gümüşhane ilinin yüzölçümü 6125 km² olup nüfusu 186.953’tür. İl merkezinin adı da Gümüşhane’dir. Yüksek dağlarla çevrili olan Gümüşhane’nin kuzeyinde Zigana-Trabzon Dağları, güneyinde Çimen Dağları, batısında Giresun Dağları ile doğusunda Soğanlı Dağları yer alır. Dağ yürüyüşü bu bölgede oldukça popüler bir spor aktivitesidir. Zigana bir kayak merkezine sahiptir ve kış turizmi için turizm merkezi konumundadır. Abdal Musa Zirvesi 3331 metre yüksekliğinde bölgenin en yüksek noktası konumundadır. Bölgede birçok göl bulunmakta olup bunların bazıları Karanlık Göl, Beş Göller, Artebel Gölü, Gavusdağı üzerinde yer alan Kara Göl’dür. Gümüşhane’nin %56’sı dağlarla kaplıdır.