Sayfalar

31 Ağustos 2012

Çorum Web Tasarım

Web tasarım Çorum dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Çorum'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Çorum web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çorum ili tarımsal ürünlerden madenciliğe kadar sanayinin çok çeşitli kalemlerine hizmet etmektedir. Onlarca çeşidi bulunan leblebi Çorum'a has bir lezzettir ve burada üretilip işlenmektedir. Gıda maddeleri ve mandıracılık ürünleri üretimi bölgede önemli bir yere sahiptir. Hititlere başkentlik yapmış tarihi Hatuşaş antik şehri bu bölgemizde yer almakta olup Saat Kulesi ve Çorum Müzesi görülmeye değer yerlerindendir.

Çorum ili 12.833 km² büyüklüğünde olup nüfusu 597.065’tir. İl merkezinin adı da Çorum’dur. Boğazköy yakınlarında M.Ö. 17. yy ile 12. yy arasında hüküm sürmüş olan Hititler’in başkenti Hattuşa (antik kenti) yer almaktadır. Çorum şehri 12. yy başlarına kadar geri giden Ertuğrul Han Karadeniz ailesi ile anılmaktadır. Aile 7 yüzyıl süresince Çorum'da hakimiyet sürmüş olup bu durum 20. yy’da Türkiye Cumhuriyeti kuruluna kadar devam etmiştir.