Sayfalar

31 Ağustos 2012

Erzurum Web Tasarım

Web tasarım Erzurum dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Erzurum'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Erzurum web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Erzurum, yüzyıllardır bölgede önemli bir konuma sahip zengin tarihi olan bir kentimizdir. Medreseleri, çarşıları, camileri görülmeye değerdir. Erzurum özellikle kayak imkanları ve bu anlamda hizmet veren tesisleri ile tanınmaktadır ve Türkiye'den olduğu kadar yurtdışından da kayakçılara ev sahipliği yapmaktadır. Yöresel lezzeti olan Cağ kebebını yemeden ve restore edilmiş olan tarihi konaklarını gezmeden sakın dönmeyin.

Erzurum ili 25.066 km² büyüklüğünde olup nüfusu 784.941’dir. İl merkezinin adı da Erzurum’dur. Ilk ismini Roma Kralı 2. Teodosyus’tan alan Theodosiopolis, 415 yılında Bizanslıların bölgeyi feth etmesiyle kurulmuştu. 10. Yy.’da Türkler bölgede hakim olunca şehir Erzen adını aldı ancak Erzen ismiyle birçok şehir bulunduğundan karışıklığı önlemek adına Erzen’e Rum kelimesi eklendi ve şehir adı Erzen al-Rum oldu. Bu isimle, Romalıların bölgesinde yer alan Erzen şehri kastediliyordu. Ağır ve uzun kışların hüküm sürmesi üstelik fay hattında yer almasına rağmen Erzurum, özellikle İran ile Karadeniz arasındaki İpek Yolu üzerinde yer alması şehrin gelişmesine sebep olmuştur.