Sayfalar

30 Ağustos 2012

Bitlis Web Tasarım

Web tasarım Bitlis dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Bitlis'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Bitlis web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bitlis ili ülkenin doğusunda ve Van Gölü’nün batısında yer alır. İlin ismi Bedlis’ten gelir. İl merkezi Bitlis’tir fakat il sınırları içerisindeki en büyük şehir Tatvan'dır.Tatvan 1400 metre yükseklikte yer almakta olup Van Gölü'ne uzaklığı 15 km'dir. İlde ticari faaliyetler özellike meyve, tahıl ve tütüncülük gibi tarımcılık faaliyetleri üzerine yoğunlaşmıştır. Bitlis kış aylarında kayak sporu imkanı sunmaktadır. Bitlis’te birçok tarihi eser bulmak mümkündür.

Bitlis ili 6.707 km² yüzölçümüne sahiptir ve nüfusu 327.886 kişidir. Bitlis ili ülkenin doğusunda ve Van Gölü’nün batısında yer alır. İlin ismi Bedlis’ten gelir. Makedonya kralı Büyük İskender’in kumandanı Bedlis, Bitlis'te kralın emriyle vaktiyle bir kale yaptırmıştır. İl merkezi Bitlis’tir fakat il sınırları içerisindeki en büyük şehir Tatvan'dır.Tatvan 1400 metre yükseklikte yer almakta olup Van Gölü'ne uzaklığı 15 km'dir. İlde ticari faaliyetler özellike meyve, tahıl ve tütüncülük gibi tarımcılık faaliyetleri üzerine yoğunlaşmıştır.