Sayfalar

30 Ağustos 2012

Bingöl Web Tasarım

Web tasarım Bingöl dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Bingöl'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Bingöl web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bingöl son yıllarda, çok büyük olmasa da kaliteli karı ve kayak merkeziyle turistlere hitap etmektedir. Şehir merkezinde yerel Türk yemekleri yiyebileceğiniz birkaç otantik restoran yer alır.

Bingöl ili 8.125 km² büyüklüğe sahiptir ve nüfusu 251.552’dır. Ülkenin doğusunda yer alan bu il 1946 yılında Elazığ ve Erzincan illerinden oluşturulmuştur. 1950'ye kadar Çapakur olarak bilinen il merkezinin de adı Bingöl'dür.