Sayfalar

30 Ağustos 2012

Bolu Web Tasarım

Web tasarım Bolu dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Bolu'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Bolu web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bolu, ahçıları ile tanınan bir ilimizdir. Mutfak kültürü, restoranları ve bölge otelleri yanında, elverişli kayak pistleriyle bu spor dalı için de Bolu bölgesi oldukça iyi imkanlar sunmaktadır.

Bolu ili 10.716 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 270.654 kişidir. Bolu ülkenin kuzeybatısında yer almaktadır ve il merkezinn adı da Bolu'dur. Şimdi il olan Düzce ondan önce Bolu il sınırları içerisinde yer almaktaydı. Bolu, İstanbul Ankara otoyolu üzerinde yer almaktadır.