Sayfalar

30 Ağustos 2012

Amasya Web Tasarım

Web tasarım Amasya dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Amasya'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Amasya web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.


Amasya bölgesi, turizm için kültürel mirasa sahip bir bölge konumundadır. Mermer ve çeşitli mineraller ticaret ve sanayiye konu olmaktadır. Son yıllarda çeşitli gıda maddeleri ve içecek üretimi de bölge ekonomisine katkı sağlamıştır. Yerel Amasya elması ile tanınan yemyeşil bölge mutlaka gezilip görülmesi gereken tarihi değerlere ve kültüre sahiptir.

Amasya ili 5731 km² yüzölçümüne sahiptir ve nüfusu 365.231'dir. İl merkezinin adı da Amasya’dır. Şehir, Ferhat su kemeri, 13. yy’dan kalma Selçuk Burmalı Cami, 14. yy yapısı Ilkhan Bimarhane Hastanesi, 15. yy yapısı Pir İlyas Türbe'si ve Yıldırım Beyazıt Cami gibi tarihi eserleri barındırmaktadır. Amasya‘da 1939 ‘da meydana gelen depremde binaların büyük kısmı zarar görmüştür.