Sayfalar

30 Ağustos 2012

Ankara Web Tasarım

Web tasarım Ankara dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Ankara'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Ankara web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Türkiye’nin başkentidir, ülkenin en büyük ikinci şehridir ve merkezi bir konuma sahiptir. Her ne kadar Istanbul Türkiye’nin ekonomik merkezi de olsa, Ankara'nın ülkenin modern mimarisinde önemli bir pozisyonu bulunmaktadır. Ankara bolca yeşillik alanları ve parklara sahiptir, metro ağı ise oldukça gelişmiştir. Ankara halen Roma ve Bizans dönemlerinden kalma eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Ankara Anadolu Medeniyetleri Müzesi seyyahlar için atlanmaması gereken bir müzedir. Ankara’nın tiyatroları ve sinemaları özellikle önerilmektedir, birbirinden farklı restoranları da damak tadınızı şenlendirecektir.

Ankara ilinin yüzölçümü 25.706 km² ve nüfusu 4.502.746 ‘tır. Ankara, ülkenin en büyük ikinci şehridir ve merkezi bir konuma sahiptir. Her ne kadar İstanbul Türkiye’nin ekonomik merkezi de olsa, Ankara'nın ülkenin modern mimarisinde önemli bir pozisyonu bulunmaktadır. Ankara’nın bolca yeşillik alanları ve parkları bulunmaktadır ve metro ağı oldukça gelişmiştir. Birçok universiteye ev sahipliği yapan Ankara’da, üniversitelerin birçoğu ülkenin en prestijlilerindendir. Şehrin eski zamanlarda adı Ancyra idi, daha sonrasında ise şehrin adı Angora olmuştur ki o dönemdeki adını bol ve uzun tüylü Ankara keçisinden almıştır. Ankara halen Roma ve Bizans dönemlerinden kalma eserlere ev sahipliği yapmaktadır.