Sayfalar

1 Eylül 2012

Muş Web Tasarım

Web tasarım Muş dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Muş'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Muş web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgede birkaç önemli fabrikadan biri şeker fabrikası diğeri ise süt üretimi fabrikasıdır. Onun dışında sanayi zayıf olan bir ilimizdir. Çok fazla restoran imkanının bulunmadığı bölgede yerel halk çay bahçelerinde ve kahvehanelerde vakit geçirmektedir.

Muş ilinin yüzölçümü 8196 km² olup nüfusu 405.509’dur. İl merkezinin adı da Muş’tur. Şehir Urartu Krallığı zamanında kurulmuştur. Orta çağlarda Ermeni Taron ilinin en önemli şehriydi. 4000 Yıllık Ermeni geçmişine sahip zamandan günümüze neredeyse hiçbir şey gelememiştir. Birkaç kale ile Aslanhane Kervansaray'ı günümüze ulaşan tarihi eserlerdendir. Ermeni medeniyetinin birinci merkezlerinden olan Muş 'ta 1960'lara kadar Ermeni Kiliseleri vardı. Allaeddin Paşa Cami, Hacı Şeref Cami, Ulu Cami Selçuklu İmparatorluğu zamanından günümüze ulaşabilmiş camilerdendir. Muş, İranlılar, Ermeniler, Bizanslılar, Araplar, Selçuklular ve Osmanlılar tarafından yönetilmiş tarihi bir kenttir.