Sayfalar

1 Eylül 2012

Kastamonu Web Tasarım

Web tasarım Kastamonu dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Kastamonu'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Kastamonu web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bölgedeki elverişli nehirler ve dağlar sayesinde Kastamonu’da rafting sporu ve yürüyüş imkanları gelişmiştir. Dağlarda ayrıca bir kayak merkezi yer alır. Yerel lezzetlerinin tadına irili ufaklı restoranlarında bakabilirsiniz.

Kastamonu ili 13.473 km² büyüklüğünde olup nüfusu 375.476’tır. İl merkezi de Kastamonu’dur. Şehrin M.Ö. 18.yy’da kurulduğu tahmin edilmektedir. Roma döneminde şehir Timonoin olarak biliniyordu ve günümüzde sarımsak üretimi ile tanınmaktdır. Atatürk, 23 Ağustos 1925’te Kıyafet Devrimi’ni burada başlatmıştır ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin binasını ziyareti sırasında bu binada “Kıyafet, Şapka ve Devrim" ile ilgili tarihi bir konuşma yapmıştır. O bina şuan Arkeolojik Müze olarak kullanılmaktadır, Atatürk'ün Kastamonu’yu ziyareti sırasında kullanmış olduğu eşyalar da bu müzede sergilenmektedir.