Sayfalar

1 Eylül 2012

Kars Web Tasarım

Web tasarım Kars dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Kars'ta web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Kars web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kars sınırda yer alan Ani kasabası havari kiliseleri ile eski bir Ermeni yerleşim yeridir ve Doğu’yu gezen turistler için mutlaka programda yer alan tarihi bir çekim merkezidir. Anadolu’daki ilk cami de burada yer almaktadır. Kars, Rus İşgali zamanından kalan Rus mimarisi binalarıyla eşsiz bir kenttir. Çok zengin olan Kars mutfağında, kaz etinin, kars peyniri ile balının tadına mutlaka bakılmalıdır. Camiye dönüştürülmüş olan eski katedral ve kalesi görülebilecek yerlerindendir.

Kars ili 9442 km² yüzölçümüne sahiptir ve nüfusu 312.205’tir. İl merkezi Kars’tır. Kars’ın havalimanı vardır, Erzurum üzerinden de Ankara ile tren bağlantısı mevcuttur. 2007 Yılı sonu itibariyle Gürcistan üzerinden Tiblis ve Bakü’ye bağlanacak uluslararası tren yolu çalışmaları sürmektedir.