Sayfalar

30 Ağustos 2012

Artvin Web Tasarım

Web tasarım Artvin dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Artvin'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Artvin web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Çay ve fındık üretimi Artvin’in başlıca üretim kalemleridir. Tarımsal faaliyetlerin yanısıra madencilik de önemli bir yere sahiptir özellikle de bakırcılık. Artvin ve çevresinde yeşil doğanın tadını çıkarabilir eski kiliselerin de içinde bulunduğu tarihi mekanları gezebilirsiniz.

Artvin ili 7436 km2 olup nüfusu 193.742’dir. İl merkezinin adı da Artvin’dir. Karadeniz’e kıyısı bulunan Artvin ülkenin en kuzey doğusunda, Gürcistan sınırında yer almaktadır. Artvin, Çoruh nehrinin yol açtığı derin vadileri, 3900 metreleri bulan yüksek dağları ve ormanlarıyla ülkenin çekici kesimlerinden biridir. Şavşat Borçka Gölü’nü de içeren Karagöl Sahara Milli Parkı bu il sınırları dahilindedir. Artvin'de, kıyı kesimlerdeki yoğun ormanlık alanlardan dolayı iklim ılık ve çok nemli seyretmektedir. Bu ormanlık alanlar, dağların en tepelerinden Karadeniz kıyı kesimlerine kadar inmektedir. Kışları zirveler çok soğuk geçmekte olup yüksek kesimlerde yağmur kar şekline dönüşmektedir. Ormanlar kahverengi ayılara ve kurtlara ev sahipliği yapar. Çoruh nehri üzerinde hidro elektrik santrallerde elektrik üretmek amaçlı 11 ayrı bölgede baraj kurulmuştur, bunlardan biri de 249 metre derinliği ile Derince Baraj Gölü’dür. Balcılık ve bal, bölgenin yerel geçim kaynağıdır.