Sayfalar

30 Ağustos 2012

Ardahan Web Tasarım

Web tasarım Ardahan dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Ardahan'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Ardahan web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ardahan küçük boyutlu bir sanayiye sahiptir. Özellikle tarımsal faaliyetler bölge sanayinde önemli bir paya sahiptir. Kayakçılığı ve kış sporlarını teşvik için pistler açılmış ve turizmden bölgenin pay alması için yapılan bu yatırımlar devam etmektedir.

Ardahan ili 5576 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 112.721’dir. Il merkezinin adı da Ardahan’dır. 1993 Senesine kadar Kars’ın ilçelerinden biri olan Ardahan, Türkiye’nin en küçük illerinden bir tanesidir. Bölge 1993 senesinde il olmuş il merkezi de Ardahan olmuştur. İl yapılması ile çeşitli yeni yatırımlara sahne olan Ardahan’a bazı kamu binaları ve hizmet binaları yapılmış ancak yılın nerdeyse yarısı kar altında geçiren kırsal kesimlerde ağır şartlar ve yaşam mücadelesi sürmektedir. Bölge sarı kaşarı, hayvan pazarları ve kazları ile tanınmaktadır.