Sayfalar

15 Ocak 2012

Kayseri Seo

Seo ekibimiz Kayseri seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Kayseri dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Kayseri seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kayseri özellikle sucuğu, pastırma ve mantısıyla tanınmaktadır. Gıda ürünleri üretimi yanında bu ilimiz, 6 Organize Sanayi Bölgesi ile sanayisi bakımından da başı çeken illerimizden biridir ve oldukça yoğun yatırım çekmektedir. Erciyes Dağı, ülkede en iyi kayak merkezlerinden birisi konumundadır. Ekonomiye yön veren bir diğer faaliyet alanı da medyadır.

Kayseri ülkenin tam ortasında yer almaktadır. Kayseri ili 16.917 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 1.515.712 ‘dir ve bunun yaklaşık 916.000’i il merkezi Kayseri’de oturmaktadır. Caesarea ad Argaeum, şehrin Roma zamanındaki adıymış ve günümüzdeki adının kökeni o zamana dayanmaktadır. Pastırma, Kayseri'in yöresel lezzetidir. Birçok Batılı turist Kayseri'ye inerek buradan Kapadokya'ya devam etmektedirler. 80’li Yıllardaki ekonomik liberalizm sayesinde Kayseri’de özellikle perakende mağazacılık ve sanayileşme hız kazanmıştır. Daha iyi altyapı olanakları sağlaması sebebiyle birçok yatırımcı faaliyetlerine başlamak için Kayseri’yi seçmektedir. Kayseri 2000 senesinden bu yana endüstriyel büyümesi ile oldukça dikkat çekmektedir ve yatırım olanakları ile küçük ve orta ölçekli firmalar için son derece uygundur.