Sayfalar

1 Eylül 2012

Zonguldak Web Tasarım

Web tasarım Zonguldak dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Zonguldak'ta web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Zonguldak web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Madencilik bölgesi olan Zonguldak'ın ekonomisi doğal olarak kömür madenciliği üzerinde yoğunlaşmıştır.. Zonguldak limanı özellikle Rusya ve çevresine ihracat yapmaktadır. Son yıllarda gelişme kaydeden turizm alanında ise çeşitli faaliyet ve yatırımlar söz konusudur.

Zonguldak ili 3470 km² yüzölçümüne sahip olup nüfusu 615.599’dur. İl merkezinin adı da Zonguldak’tır. Kömür madenleriyle tanınan liman şehri Zonguldak'ın Karadeniz'e kıyısı bulunmaktadır. Bölgeye ismini vaktinde bölgedeki Fransız madencilik firmaları koymuştur. Zonguldak şehir olarak madencilik firmaları ilk faaliyetlerine başladıktan sonra 19. yy’da yerleşime sahne olmaya başlamıştır. Deniz iklimine sahip olan Zonguldak'ta yağış yıl boyunca ortalama olarak her aya aynı miktar gelecek şekilde sürmektedir. Yazları sıcak ve nemlidir. Temmuz ve Ağustos aylarında ortalama sıcaklık 21 derece civarıdır. Kışları da nemli ve soğuk geçen Zonguldak’ta Ocak ve Şubat aylarında ortalama sıcaklık 6 derece civarıdır.