Sayfalar

1 Eylül 2012

Trabzon Web Tasarım

Web tasarım Trabzon dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Trabzon'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Trabzon web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Trabzon balık kültürünün önemli bir yer tuttuğu ve hamsisi ile tanınan bir ilimizdir. Hamsi, mezgit gibi balıkların tadına birçok balık restoranında bakabilirsiniz. Akçaabat köftesi ise balığın yanında servis edilen diğer bir lezzetidir.Son yıllarda Trabzon ekmeği de ülkemizin genelinde bilinir hale gelmiştir. Çay üretimi yanında fındık ve tütün bilinen diğer önemli eknomik girdilerindendir. Turizme hizmet eden dünyaca ünlü Sümela Manastırı Trabzon ili sınırlarında yer almaktadır.

Trabzon’un eski adı Trapezus idi. Trabzon ilinin büyüklüğü 4495 km² olup nüfusu 975.137’dir. İl merkezinin adı da Trabzon’dur. Trabzonspor Spor Kulübü’ne ev sahipliği yapan Trabzon önemli bir liman şehridir. Kentin ve çevresinin geleneksel ürünleri hamsi, fındık ve çaydır. Tekstil (yün, keten ve ipek), deri işleme ve gemicilik faaliyetleri Trabzon'un sanayideki faaliyet alanlarıdır. Yüksek ve rahat geçit vermeyen sıra dağlar Trabzon’u Anadolu’nun iç kesimlerinden ayırmaktadır. Dağlık kısımda Trabzon’a 50 km. uzaklıkta, kayalığa oyulmuş ve bölgede önemli sayıda turist çeken Sümela Manastır’ı yer alır. Bölgede başka manastır ve kiliseler de bulunmaktadır.