Sayfalar

1 Eylül 2012

Ordu Web Tasarım

Web tasarım Ordu dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Ordu'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Ordu web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan Ordu’da birçok balık restoranı bulunur. Ordu ve çevresi fındık üretimi ile dünyaca tanınan bölgelerimizdendir.

Ordu ilinin yüzölçümü 6001 km²’dir ve nüfusu 715.409’dur. İl merkezinin adı da Ordu’dur ve Karadeniz’e kıyısı olan bir liman şehridir. Şehrin geçmişi 15.000 yıl öncesine kadar gitmektedir. Ordu fındık ağaçları ile ün salmıştır. Türkiye'nin en büyük fındık üreticisi Ordu olup, dünya fındık üretiminin de %75'i Ordu'da yapılmaktadır. Halk Türklerden oluşmuş olsa da Pontus Rumları da ağırlıkla dikkat çekmektedir. Ordu adını, Osmanlı zamanında Osmanlı ordusunun bölgede zamanında kurmuş olduğu çadırdan almıştır.