Sayfalar

1 Eylül 2012

Kilis Web Tasarım

Web tasarım Kilis dahil olmak üzere bütün şehirlerimizde, firmaların web sitesi kurarak hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Kilis'de web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Kilis web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kilis ekonomisini sınır ticareti, tarım ve hayvancılık oluşturur. Suriye ile sınır komşusu olması sebebiyle turizm de son yıllarda canlanmıştır. Birçok gezginci Kilis üzerinden Suriye’nin Halep şehrine ulaşmaktadır. Kendine has halı dokumacılığı bulunan Kilis’te bu ürünleri yerel mağaza ve dükkanlarda bulabilirsiniz. Kilis mutfağı oldukça zengindir.

Kilis ili 1338 km² büyüklüğe sahiptir ve nüfusu 121.521'dir. İl merkezinin adı da Kilis'tir. Kilis krısal bir şehirdir ve trafiğini genellikle moped kullanan genç erkekler oluşturur. Yıllar boyunca sınır şehri olma özelliğini koruyan Kilis bundan dolayı insan ve uyuşturucu kaçakçılığı ile anılmıştır. Son yıllarda azalmış olsa da halen sigara, içki ve basit ve küçük elektrikli gereçleri çok ucuza bulmak mümkündür. Mutfak kültürü Türk ve Arap kültüründen etkilenmiş, kebabı meşhurdur, baklavası ve doldurulmuş sebzeleri de bölgeye has lezzetlerdendir.