Sayfalar

15 Ocak 2012

Yalova Seo

Seo ekibimiz Yalova seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Yalova Van dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Yalova seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yalova, özellikle şifalı termal suları ile bilinen bir bölgemizdir ve bu anlamda konaklama imkanları da sunmaktadır. Azımsanmayacak sayıda İstanbullu'nun burada yazlıkları vardır. Halkın vaktini geçirmekten büyük zevk aldığı sahil boyunca birçok şirin restoran ve kafe yer alır.

Yalova ili 403 km² büyüklüğe sahip olup nüfusu 169.589’dur. İl merkezinin adı da Yalova’dır. Yüzölçümü bakımından Yalova ülkenin en küçük ilidir. 1995 Senesinde İstanbul'dan ayrılan Yalova 1930’dan il olduğu tarihe kadar İstanbul'un ilçesi konumundaydı. Mustafa Kemal Atatürk, ömrünün son yıllarında günlerinin çoğunluğunu Yalova’da geçirmiştir. Turistik açıdan birkaç esere sahip olan Yalova’da bunlardan bazıları; Atatürk tarafından kullanılan Atatürk Köşkü (Osmanlı-Türk Konağı) ve elbette ki çok kıymetli termalleridir. Termal kelimesi Latince thermen kelimesinden türetilmiş bir kelimedir. Binbir çeşit bitkisiyle ünlü Türkiye'nin ilk özel arboretumu olma özelliğini taşıyan Karaca Arboretum'una uğramak da kayda değerdir.