Sayfalar

15 Ocak 2012

Kırklareli Seo

Seo ekibimiz Kırklareli seo danışmanlığı hizmetiyle web sitenizin anahtar kelimelerinizde Google'da ilk sayfa sonuçları içinde listelenmesini sağlamaktadır. Seo Kırklareli dahil bir çok ilimizde internet ortamındaki hizmet yada ürünlerin pazarlanması konusuda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır. Kırklareli seo, web tasarım ve e-ticaret konularında desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kırklareli bölgesinin en önemli girdileri arasında tekstil üretimi ve gıda sanayi yer alır. Bu ilimizin sınırda yer alması bakımından sınır ticareti de söz konusu olmaktadır. Kırlareli’de hayvancılık ve ayçiçeği ile buğday gibi tahıl üretimi ayrıca ormancılık da önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye’nin en büyük cam fabrikalarından birisi ve ilk şeker fabrikası bu bölgede yer almaktadır. Kırklareli folklorü bakımından zengindir.

Kirklareli ili 6550 km² büyüklüğünde olup nüfusu 333.256’dır. İl merkezi de Kırklareli’dir. Şehir çevresinde prehistorya döneminden beri yerleşim söz konusudur. Kırklar tepesinde yer alan tarihi “Kırklar Anıtı”, Sultan 1. Murat döneminde 1368 tarihinde bölgenin fethedilirken şehit olan 40 askerin anısına 14.yy’da dikilmiştir. 19. Yy’da şehrin yüksekçe kesiminde yer alan Yayla Mahallesi yerleşime açılmıştır ve o dönemden binaların büyük çoğunluğu o zamanki özgün yapısını korumuştur. Şehir halkının çoğu Türklerden oluşmaktadır ki bunların da büyük çoğunluğu 1. Balkan Savaşı (1912) sırasında Selanik’te oturmaktaydı.