Sayfalar

31 Ağustos 2012

Kahramanmaraş Web Tasarım

Web tasarım Maraş dahil bütün şehirlerimizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Maraş'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Kahramanmaraş web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Maraş olarak da bilinen bu ilimiz, altını işleme sanayi ve dondurması ile tanınmaktadır. Son yıllarda tekstil sanayine oldukça fazla yatırım yapılmış olup tekstilin bölge ekonomisine katkısı giderek artmaktadır.

İl 14.213 km² yüzölçümü büyüklüğünde olup nüfusu 1.002.384’tür. İl merkezi de Kahramanmaraş’tır. Vaktinde Gurgum Hitit Krallığı’nın başkenti idi. Hititlerden sonra onları Asurlular takip ettiler ve şehre Markasi adını verdiler. Roma İmparatorluğu’na katılan şehre Germanicia adı verildi, sonrasındaki Bizans İmparatorluğu zamanında ise adı Marasion oldu. Şehir Maraş dondurması ile ünlüdür. Keçi sütü ile yapılan dondurma keskin bir lezzete sahiptir. Kahramanmaraş'ta kırmızı biber üretimi de önemli bir yere sahiptir. Şehir aynı zamanda önemli bir tekstil kentidir. Tarihe de bakıldığında bölgede ahşap, altın ve bakır işletmeciliği de önemli yer tutmaktadır. Bölgede yer alan Menzelet, Kılavuzlu, Sır, Berke ve Ayvalı Barajları bölgenin enerji ve sulama ihtiyacını karşılamak amaçlı kurulmuşlardır.