Sayfalar

30 Ağustos 2012

Bayburt Web Tasarım

Web tasarım Bayburt dahil bütün şehirlermizde, web sitesi kurmak yoluyla hizmet yada ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması konusunda artan rekabetten dolayı çok büyük önem kazanmıştır.

Bayburt'da web sitesi kurmak için yada varolan sitenize yeni nesil HTML5 ve CSS3 kodları ile W3C standartlarına uygun seo uyumlu web tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilir, size uygun web sitesi şablonları örneklerine demo sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Web sitesi yapma, e ticaret sitesi kurma ve seo danışmanlığı hakkında bilgi edinmek veya Bayburt web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Marco Polo tarafından da ziyaret edilmiş olan Bayburt, yüzyıllar önce İpek Yolu üzerinde yer almaktaydı. Bizans Kalesi kesinlikle görülmeye değerdir. Bölgedeki parklar günlük olarak çok fazla ziyaretçi çeker bu anlamda restoranlar da bundan nasiplerini almaktadır. Ekonomisi tarım , hayvancılık ve ticaret ağırlıklıdır. Bölgede nefis kokulu bal üretmi de söz konusudur.

Bayburt ili 4043 km² büyüklüğünde olup nüfusu 97.358'dir (2005). Bayburt ili ülkenin kuzeydoğusunda yer almakta olup il sınırlarının tam ortasında yer alan il merkezinin adı da Bayburt'tur. Evliya Çelebi ve Marco Polo tarafından da vaktinde ziyaret edilmiş olan Bayburt, İpek Yolu üzerinde yer alan önemli bir merkez konumundaydı. Bizans İmparatorluğu zamanında yapılmış olan kalenin kalıntıları halen ayaktadır. Birkaç değişik ve ilginç cami, Türk hamamı, şehir merkezinde bulunan mezar taşları, Çatalçeşme yeraltı şehri ve Sırakayalar Şelalesi Bayburt’un görülmeye değer yerlerindendir. Bayburt'un birkaç parkı bulunmakta bunların bazıları Gençlik Parkı, Şehit Nusret Bahçesi ve Genç Osman Parkı'dır. Bölgede 535.780 m²’lik alanında Bayburt ormanlarına ağaç fidesi ve bitkiler yetiştirilmektedir. Aynı zamanda civarda yer alan ve doğal taş şekillerinin görülebileceği iki mağarası ziyaret edilebilecek yerlerdendir. Bunlar, Çimağıl Mağarası ve Helva Köyü Buz Mağarası’dır.